Informačně komunikační technologie v dalším profesním vzdělávání a nové role lektora

Stručný obsah projektu

Vzdělávací agentura SEMIS spol. s r.o. realizovala v letech 2013 - 2014 projekt ICT v DPV a nové role lektora. V rámci projektu byly rozvíjeny kompetence lektorů v oblasti využívání ICT v dalším profesním vzdělávání.

Čtěte více

VÝSLEDKY PROJEKTU

Projekt byl ukončen v červenci 2014.

Výsledky projektu, tj. vzdělávací portál, kurzy pro lektory a vytvořené metodické materiály, jsou pro zájemce i nadále k dispozici.
V případě zájmu nás kontaktujte: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vzdělávací portál

Pokračujte k přihlášení na vzdělávací portál.

Pokračujte zde

Kurzy

Seznamte se s kurzy, které byly realizovány v rámci projektu.

Více naleznete zde

Informačně komunikační technologie ovlivňují celý průběh procesu vzdělávání ve všech různých formách. Projekt ICT v dalším profesním vzdělávání a nové role lektora se zaměřoval na rozvoj lektorských kompetencí v oblasti využívání nových komunikačních technologií. Více informací o projektu včetně jednotlivých aktivit naleznete zde.

V rámci projektu bylo zrealizováno 5 kurzů: Tvořivé přístupy v práci lektora, Aktivace tvůrčí energie, Jak využít nová média v práci lektora, Lektor jako autor e-kurzů a Lektor jako manažer a tutor e-learningu. Hlavní část projektu probíhala v roce 2013 a na začátku roku 2014. V druhé polovině května proběhlo závěrečné setkání účastníků a příznivců projektu v prostorách Hubu v Praze. Na tomto workshopu 22. 5. 2014 byla řeč o celé řadě témat od typologie účastníků online vzdělávání přes metodiku vedení webinářů až po aktuální stav možností využívání nových médií v práci vzdělavatelů. Podívejte se na fotky.

Účastníkům projektu je k dispozici vzdělávací portál, ve kterém si mohou vyzkoušet řadu nástrojů a aplikací použitelných ve výuce.

Projekt je realizován v rámci Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost a je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Zůstaňte ve spojení